Терморегулятор ТК-4 цифровий одноканальний, (-50....+125 С; 16 А)
Призначений для підтримки заданої користувачем температури в режимі нагріву або охолодження шляхом керування нагрівальним або охолоджуючим елементом. Вимірювальні прилади DigiTOP це якісний і надійний товар, пристосований до наших регіонах. Терморегулятор ТК-4 це універсальний з підтримкою режиму нагріву і режиму охолодження.
Терморегулятор управляется микроконтроллером, измерительным элементом служит цифровой датчик температуры DS18B20.
Для регулировки и контроля нагрузки, используется электромагнитное реле. Установки пользователя вводятся в прибор с помощью кнопок, расположенных на передней панели прибора. Все устанавливаемые значения сохраняются в энергонезависимой памяти контроллера, что позволяет работать прибору автономно и надежно, без дополнительного обращения к нему.
Основные характеристики Терморегулятора ТК-4:
- Повышенная мощность исполнительных устройств.
- Цифровое управление.
- Одноканальный терморегулятор.
- Індикація контрольованої температури.
- Нагрівання або охолодження.
- Модульне виконання для кріплення на монтажний профіль TS-35 (DIN-рейку 35мм).
Технічні характеристики Терморегулятора ТК-4
| Кількість каналів вимірювання: | 1 |
| Діапазон вимірюваних температур: | -50,0... +125,0°C |
| Діапазон регульованих температур: | +5... +40°C |
| Дискретність індикації: | 0,1°C від -9,9°C до +99°C |
| 1°C в іншому діапазоні | |
| Похибка вимірювання: | не більше 0,5 °C |
| Гістерезис (dT): | 2°C |
| Режим роботи: | Нагрів |
| Вихід: | 1 реле 16A(250В) |
| Харчування: | ~220 в(±10%), 50Гц |
| Споживана потужність: | не більше 3 Вт |
| Корпус на DIN рейку: | 3 модуля |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 125 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -55 град. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
- Ціна: 771 ₴




