Цифровий терморегулятор одноканальний ТК-4 М, ( 0...+125 С; 20 А) (нагрівачі)
680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73731
+380 (96) 831-47-18
Менеджер Едуард
- +380 (93) 473-57-74
- +380 (50) 233-77-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цифровий терморегулятор одноканальний ТК-4 М, ( 0...+125 С; 20 А) (нагрівачі)
Терморегулятор (Регулятор температури) ТК-4н працює в режимі нагріву в діапазоні плюсових температур.
Терморегулятор ТК-4н (Регулятор температури) широко застосовується в системах сніготанення, для функціонування розплідників, інкубаторів, птахофабрик і т. п.
Основные характеристики:
- Повышенная мощность исполнительных устройств.
- Полностью цифровое управление.
- Одноканальный терморегулятор.
- Индикация контролируемой температуры.
- Режим нагрева.
- Упрощенное управление.
- Модульное исполнение для крепления на монтажный профиль TS-35 (DIN-рейку 35мм).
- Датчик температуры – в комплекте.
Технические характеристики
| Количество каналов измерения: | 1 |
| Диапазон измеряемых температур: | –50,0… +125,0°C |
| Диапазон регулируемых температур: | 0… +125,0°C |
| Дискретность индикации: | 0,1°C от –9,9°C… +99°C |
| 1°C в остальном диапазоне | |
| Погрешность измерения: | не более 0,5 °C |
| Зона гістерезису (dT): | 1...20°C |
| Режим роботи: | Нагрів |
| Вихід: | 1 реле 16A(250В) |
| Харчування: | ~220 в(±10%), 50Гц |
| Споживана потужність: | не більше 3 Вт |
| Корпус на DIN рейку: | 3 модуля |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 125 град. |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴




