Цифровий терморегулятор одноканальний ТК-4 (0...+999 С; 16А
Терморегулятор (Регулятор температури) працює в режимі нагріву або охолодження. Застосовується в якості датчика температури термопара ТХА (хромель-алюмель), дозволяє працювати в діапазоні позитивних температур до 1000°С.
Терморегулятор керується мікроконтролером, вимірювальним елементом служить термопара хромель-алюмель.
Для управління навантаженням використовується електромагнітне реле. Установки користувача вводяться в прилад за допомогою кнопок, розташованих на передній панелі приладу. Всі встановлювані значення зберігаються в енергонезалежній пам'яті контролера.
Прилад не потребує калібрування при заміні термопари.
Область застосування - муфельні печі, камери згоряння, термічної камери фіксації.
Основні характеристики:
- Повністю цифрове управління.
- Одноканальний терморегулятор.
- Індикація контрольованої температури.
- Режим нагрівання.
- Модульне виконання для кріплення на монтажний профіль TS-35 (DIN-рейку 35мм).
- Датчик температури на основі термопари ТХА (хромель-алюмель) – продається окремо, 1 метр, 2 метра.
Технічні характеристики
| Кількість каналів вимірювання: | 1 |
| Діапазон вимірюваних температур: | 0... +999°C |
| Діапазон регульованих температур: | 0... +999°C |
| Дискретність індикації: | 1°C |
| Похибка вимірювання: | не більше 3 °C |
| Зона гістерезису (dT): | 1...99°C |
| Режим роботи: | Нагрівання або Охолодження |
| Вихід: | 1 реле 16A(250В) |
| Харчування: | ~220 в(±10%), 50Гц |
| Споживана потужність: | не більше 3 Вт |
| Корпус на DIN рейку: | 3 модуля |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 500 град. |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
- Ціна: 952 ₴




