Цифровий терморегулятор двоканальний ТК-5 ( 0...+90 С;)
Регулятор температури (терморегулятор) ТК-5 для систем електрообігріву призначений для керування електричними системами опалення (з використанням Тенових, електродних котлів тощо). Прилад контролює температуру ПОДАЧІ та ОБРОБКИ теплоносія з можливістю управління режимом роботи насоса в опалювальній системі.
Регулювання температури в приміщенні здійснюється управлінням режимами роботи ПОДАЧІ і ОБРАТКИ на підставі інформації, одержуваної від датчиків.
Основні характеристики:
- Повністю цифрове управління
- Індикація контрольованої температури по каналах ПОДАЧІ, ОБРОБКИ;
- Управління нагрівом та насосом;
- Модульне виконання для кріплення на монтажний профіль TS-35 (DIN-рейку 35мм)
Технічні характеристики
| Кількість каналів вимірювання: | 3 |
| Діапазон вимірюваних температур: | 0°C...+125°C, крок: 1°C |
| Діапазон регульованих температур: | 0°C...+125°C, крок: 1°C |
| Дискретність індикації: | 1 °C |
| Похибка вимірювання: | не більше 0,5°C |
| Зона гістерезису (dT): | 1...10°C |
| Вихід НАСОС: | max 6A(250В) |
| Вихід НАГРІВАННЯ: | max 6A(250В) |
| Харчування: | ~220 в(±10%), 50Гц |
| Споживана потужність: | не більше 3 Вт |
| Корпус на DIN рейку | 70х70х90мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 6 А |
| Максимальна температура регулювання | 90 град. |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962 ₴




