Термометр ТМ-14 без корпусу
Технічні характеристики:
| Діапазон вимірюваних температур: | -50°C... +125°C |
| Дискретність індикації: | 0,1°C від -9,9°C до +99°C |
| 1°C в іншому діапазоні | |
| Похибка вимірювання: | не більше 0,5 °C |
| Харчування: | DC 7-15 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Одиниця виміру | °С |
| Максимальний діапазон вимірювань | 125 |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -55 |
| Похибка, +/- | 0.5 |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип | Термометр |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴



