Представляємо вашій увазі накладної
Вимикач накладної 1 білий Vera Vi-Ko
Використовується при установці усередині приміщення для відкритої проводки, застосовується для управління приладами освітлення, методом включення/відключення запитывающего кабелю мережі 220-250В. Зручно встановлюється на рівну поверхню стіни, провідники закріплюються як з допомогою гвинтів, так і є варіанти моделей з без гвинтового монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33.8 мм |
| Довжина | 65.7 мм |
| Ширина | 65.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,30 ₴



