Світлодіодна продукція по хорошим цінам в магазині 220 і 380
LED лампа TITANUM A60 10W 4100K E27 220V
Світлодіодна лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanium |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світіння | Білий |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | Е27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




